Přestávám blogovat

Jak se cítím v začátcích blogování? Haha, no jak no… Celkem naprd! Píšu článek, píšu ho několik hodin (5, 10, 25… no neke!), vyhledávám, googlím, obepisuju lidi, přidávám informace, opravuju pravopis, drbu se s klíčovýma slovama, přidávám a upravuju hezké fotky… Dám jako úvodní foto dokonce foto v plavkách, aspoň chlapi ať se chytí!!! A co potom přijde? Ani jeden lajk… 

Tak chápete, strávíte nad nějakou prací několik hodin vašeho volného času, formátujete a provádíte všechny úkony, které jsem popsala výš, abyste nakonec nedostali ani jeden lajk. Tak si zase říkám – má to smysl? Zajímá to někoho? Asi přestanu blogovat, teda pokud se to tak dá nazvat. Přestanu psát články na tenhle blog. A pak ejhle, zkusím kouknout i na jiný článek a co tam neuvidím?

První hodnocení wuhiiii! Někdo mi dal 4 palce hore, 3 plné počty hvězdiček a jeden IN LOVE smajlík (Niky, která semnou byla na Kypru 😀 😀 :-D). Takže přeci jen se to někomu líbí! Mám rádost, aspoň trochu.

Blogovat nepřestanu. Proč? 

  1. Za prvé mě to baví. Vždycky mě bavilo psát. Na střední můj třídní učitel dokonce poslal můj fejeton o alkoholu do nějaké soutěže, netuším, jak to dopadlo, ale pamatuji se, že se to dokonce četlo před celou třídou (niečo také sa mi marí, pokud si tohle čte někdo z mojí střední a není to pravda, tak… mě nechte si to aspoň myslet! :-D)
  2. Jdeme přeci cestovat po světě a tak pokud by to nezajímalo nikoho jiného, tak minimálně si to bude číst moje babička, taťka a Marťova teta (Jaruš, ďakujeme za fandenie!) 🙂
  3. Ale přeci to někoho bude zajímat, vždyť budeme poznávat nové lidi, nové kultury, budeme točit videa a přidávat fotky, tak snad si někdo najde cestu i k článkům.
  4. Díky blogu jsem už po 3 měsících fungování a pár napsaných článcích začala spolupracovat s levnocestovani.cz, které si mě samo našlo a oslovilo. A to je celkem cool, ne? 🙂 Když vám někdo napíše, že se mu váš styl psaní líbí. Píši pro ně články, budeme dělat rozhovor (někdo chce senou dělat rozhovor!!! :-O), budeme dělat soutěže o letenky, a taak.
  5. Dokonce už si mě někdo našel i přes Google a napsal mi email o pomoc, konkrétně se to týkalo Mallorky. Taky mi napsali lidé, kteří na Mallorce stále jsou, prostě si chtěli jen pokecat, takže taky dost cool.
  6. Tohle se sice netýká blogování, ale spíše videí. Už se mě lidé ptají: bude nějaké videjko z Kypru? Nebo: natočíš zase nějaké video? Taky good pocit 🙂
  7. Doufám, že si mé články a styl psaní oblíbí nějaký člověk, díky kterému se mi dostane například víc kšeftů překladatelských, nebo třeba copywriterských, to by bylo fajn.

No, takže. Blogovat teda určitě nepřestanu, protože v tom vidím smysl a naplňuje mě to. Chce se mi do toho, nemusím se nutit psát články, ani dělat online marketing a propagaci. Tím názvem jsem vás chtěla jen trošku postrašit (třeba by to nakonec někoho mrzelo, že přestanu psát 🙂 :-), pevně v to věřím) a třeba vás právě ten název donutil si článek rozkliknout. Ano? Pokud ano, tak mit o dejte vědět! Napište mi nějaký komentář, dejte mi ten palec hore, nebo IN LOVE smajlík 😀 Moooc mě to potěší a uvidím, že si to vůbec i někdo čte a dočte až do konce!

Peace & Love, Šuri

Facebook Comments
 


1 thought on “Přestávám blogovat”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *