Thajsko: SHEMALE!? :-O

Fuuuuuuuuuu…. právě jsem si do Googlu zadala “shemale“ 😳😳😳😳😳 doposud asi největší chyba v mém životě… 😳😳😳

Nedělejte to.

Fakt ne!

Marťa si kdesi načet, před naší cestou ještě, že 80 % masérek (ŽENSKÝ ROD!?) jsou muži převlečení za ženy, neboli výše zmíněné shemale. Tohle je jediná pikoška, kterou si o Thajsku zapamatoval, jen tak mimochodem (😳).

Celý náš dvoutýdenní pobyt na Phuketu jsme brouzdali ulicemi a pozorovali všechny ženy v okolí. Jo, hledali jsme ty shemale!!! Možná to bylo trochu neukázněné na ně civět, jako snažili jsme se to dělat “nenápadně“ (jak moc nenápadné to je, když hledáte na ženě mužské znaky… ?👀), takže do rypáku jsme naštěstí nikdy nedostali.

Někteří byli prostě chlapi jak poleno, jen měli dlouhé vlasy nějak svázané a oholení, to je tak všecko. Žádné kozy, pěkné oblečka, nenamalovaní, nic.

Někteří (asi bych měla říkat některé… 👀) byli zase až moc dokonalí. Co měly tyto typy společného? Hoooodně makeupu, aby zakryly vše mužské, dlouhé vlasy, až moc dokonalé, asi parochňa. Umělé kozy, takže taky až moc dokonalé, a hlavně moc velké!!!

  • Na Thajkách a Thajcích jsme si všimli jedno – jsou snad všichni hubení, maximálně sem tam nějaká ťetula má menší nadváhu, ale jinak všichni jak lunt. Takže by to bylo zvláštní, kdyby měli přirozeně tak velké kozy. Chápeš.

Tento typ byla třeba Marťova kadeřnice… Marťa došel z tohoto zážitku lehce vyděšený a rozklepaný ( 😀 ), ten kadeřnice mu totiž vyprávěla, že má přítele z Brna, takže byla moc velká kamka s Marťou hned od začátku, sympatie. Jednou jsme šli kolem výlohy a ta jaaaaak se na ňho usmívala?? 😂😂😂 Marťa má z toho do teď zimnici.


Jinak – co říkáš na ty výsledky Googlu??? 😂 Humus, co!? Já tě varovala…


Jednou šla pomalým tempíčkem před námi, na naší obvyklé cestě do supermarketu, shemale prostitutka, jako ze zadu celkem ok… Typické znaky: ultra krátké oblečko. Měla ultra krátké riflové kraťásky, štekle, nohy jak johana, uplý topík a blond vlasy… A tak jsme ji předběhli, páč samozřejmě svou pomalou chůzí lákala zákazníky (asi). Wuuuuuuuu!! To byste měli vidět! 😳 Zimomriavky. Nechceme soudit, ale takovýto typ prostitutky by podle nás vyhledali opravdu jen ti chlapi, kteří chtějí vyloženě shemale. To byl/a shemale jak vyšitá!!!!!! Mně teda připadala cool její paruka, úplně stejná, jakou měla Vivien.. ☺️

A tak jsme tak přemýšleli: jaký fakt společný znak mají všichni/všechy shemale?? A asi jsme na to došli! OHRYZEK! Od jistého dne jsme všem ženám koukali na krk…

No a to je tak všechno, teda možná ještě ne, ještě bychom se chtěli podívat na Cabaret, echtovní typický, tady v Khao Lak. Tam by jich mělo být hodně. Tak uvidíme a dáme vědět! 😛

Pa, Šuri.

Facebook Comments
 


1 thought on “Thajsko: SHEMALE!? :-O”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *